راسا | اجرای دورکاری در اصفهان | زیرساخت دورکاری و تحت وب سازی | اجرای زیرساخت دورکاری در اصفهان

اجرای زیرساخت دورکاری و تحت وب سازی

دورکاری چیست؟

در شروع بحث، بهتر است ابتدا مروری کوتاه بر معنی و مفهوم دورکاری داشته باشیم. باتوجه به اینکه هنوز یک تعریف واحد جهانی برای مفهوم دورکاری مشخص نشده، واژه‌هایی همانند Telecommuting ،Remote-workers و Working-at-home همگی تاحدودی معنای مشابهی برای دورکاری دارند. دورکاری روشی جهت سازمان‌دهی و انجام کار در مکانی غیر از محل استقرار شرکت است.

اجرای زیرساخت دورکاری و تحت وب سازی در اصفهان

با دورکاری می‌توانید در هر مکان دلخواهی از خانه گرفته تا کافی‌شاپ و حتی فضای کار اشتراکی، از راه دور و با استفاده از زیرساخت دورکاری، به کار معمول روزانه خود مشغول شوید. اجرای دورکاری در یک سازمان نیازمند استفاده از تکنولوژی اطلاعات و ارتباط شبکه است که مزایای دورکاری برای یک سازمان ارزش تهیه زیرساخت دورکاری را دارد. ازجمله مزیت های دورکاری می توان به ساده و سریع شدن امور، انعطاف زمانی و مکانی کار برای پرسنل و صرفه جویی در مصارف و مخارج سازمان اشاره داشت.


زیرساخت های مورد نیاز برای دورکاری پرسنل

دورکاری در کنار مزیت های فراوانی که برای سازمان و پرسنل دارد، نیازمند پیاده سازی و اجرای مناسبی در بستر شبکه و اینترنت می باشد که ابزار دورکاری باکیفیت را در اختیار یک سازمان قرار دهد. پیاده سازی زیرساخت های دورکاری و تحت وب سازی نرم افزارها، نیازمند دانش تخصصی شبکه و فناوری اطلاعات است که شرکت رایانه سپید اسپادانا (راسا) به کمک تیم متخصص و حرفه ای خود با سابقه فراوان در اجرای زیرساخت دورکاری و تحت وب سازی نرم افزارهای سازمانی، آماده ارائه خدمت به کلیه سازمان ها و شرکت ها در اصفهان و سایر استان های کشور می باشد. ازجمله خدمات اجرای زیرساخت دورکاری میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

  • تحت وب سازی نرم افزارهای سازمانی

    در بسیاری از سازمان ها یکی از عمده مشکلات پیاده سازی دورکاری، مربوط به استفاده و کار پرسنل با نرم افزارهایی است که روی سرور داخلی سازمان نصب بوده و افراد امکان کار با این نرم افزارها را از خارج از سازمان ندارند. ازجمله تحت وب سازی نرم افزارهای حسابداری، تحت وب سازی نرم افزارهای حضور و غیاب، حقوق و دستمزد، دریافت و پرداخت و بطورکلی تحت وب سازی هر نرم افزاری که درون سازمان مورد استفاده پرسنل قرار می گیرند.
  • voip و تلفن های اینترنتی

    در سیستم‌های ویپ و تلفن تحت شبکه بسیاری از محدودیت‌های سیستم تلفن سانترال دیگر مشاهده نمی شود . دیگر نیازی به سیم‌کشی جدا نیست و می‌توان از همان بستر شبکۀ داخلی برای راه‌اندازی ویپ استفاده نمود. این مورد یکی از مزیت‌های اصلی ویپ است که شرکت‌ها برای فراهم کردن زیرساخت‌ها دورکاری پرسنل می‌توانند از آن استفاده کنند.مزیت تحت وب سازی نرم افزارهای سازمانی

تحت وب سازی در اصفهان

با تحت وب سازی نرم افزارهای سازمانی به جهت دورکاری پرسنل، امکان کار با نرم افزار مورد نظر بصورت کامل و کاملاً داخل شبکه ای فراهم می شود. تحت وب سازی نرم افزارهای حسابداری، تحت وب سازی نرم افزارهای حضور و غیاب، تحت وب سازی نرم افزارهای دریافت و پرداخت و تحت وب سازی نرم افزارهای حقوق و دستمزد و غیره از جمله خدمات ایجاد زیرساخت دورکاری است که توسط شرکت راسا به کلیه سازمان ها و شرکت ها ارائه می شود و امکان دورکاری یا کار پاره وقت و ساعتی حسابداران و سایر پرسنل سازمان ها را میسر می نماید.
به کمک راسا نیاز دارید؟اجرای زیرساخت دورکاری و تحت وب سازی نرم افزارهای سازمانی در اصفهان

شرکت رایانه سپید اسپادانا (راسا) با همراهی کارشناسان شبکه متخصص و حرفه ای خود با سابقه اجراهای موفق بسیار زیرساخت دورکاری و تحت وب سازی نرم افزارهای سازمانی، ازجمله تحت وب سازی نرم افزارهای حسابداری، در اجرای زیرساخت دورکاری و تحت وب سازی نرم افزارهای سازمانی، آماده ارائه خدمت به کلیه سازمان ها و شرکت ها در اصفهان و سایر استان های کشور می باشد. به علاوه شرکت راسا آمادگی همکاری با کلیه شرکت های نرم افزاری به منظور تحت وب سازی نرم افزار این شرکت ها و فراهم آوردن امکان دورکاری برای مشتریانشان نیز می باشد. جهت نیاز به توضیحات بیشتر یا درخواست همکاری با راسا تماس بگیرید.